-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Оголошено тендер
488 580.00
UAH
Номер:
87e5aeb7eb184d46a286538e32e114ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-28-002492-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196593
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, просп. Науки, б. 17а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196593
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, проспект. Науки, будинок 17а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
488 580.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.12.2021 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума488 580.00 UAH