-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова твердих порід першої групи, крім берези
Оголошено тендер
2 535 500.00
UAH
Номер:
7b64d34c831744a19c2f79189cf02e09
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-24-003298-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, Васильків, ПОКРОВСЬКА 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, Васильків, ПОКРОВСЬКА 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 535 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрова твердих порід першої групи, крім берези
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
24.12.2021 11:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 535 500.00 UAH