• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1

Оголошено тендер

1 162 258.00 UAH
Номер: 3313edb5ca1b416c8966edf38da54bad
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-23-008365-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний Банк України
Замовник: Національний Банк України
Очікувана вартість: 1 162 258.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79540000-1 Послуги з усного перекладу
Дата опублікування: 23.12.2021 12:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума1 162 258.00 UAH