-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло (82,5%,жирності фасоване по 200 грам)
Оголошено тендер
460 000.00
UAH
Номер:
142a57c1e0144ab883504e4df910c4c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-17-006864-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41086985
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41086985
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло (82,5%,жирності фасоване по 200 грам)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.12.2021 10:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вершкове масло (82,5%,жирності фасоване по 200 грам)
Кількість
10000 пачок
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума460 000.00 UAH