• Відкриті торги
  • КЕП

Спостереження та обслуговування пожежної сигналізації РСЦ ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС) (на очікувану вартість)

Оголошено тендер

35 000.00 UAH
Номер: c0d7ca27be69468d97dcb642a7be0c7d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-16-009985-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 35 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спостереження та обслуговування пожежної сигналізації РСЦ ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС) (на очікувану вартість)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.12.2021 17:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума35 000.00 UAH