-
Відкриті торги
-
КЕП
Промислові гази
Оголошено тендер
701 262.24
UAH
Номер:
ed52209769d1402a9b81a57d9b8375f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-10-005268-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
701 262.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Промислові гази
Примітки:
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.12.2021 19:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кисень медичний рідкий
Кількість
24000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л)
Кількість
756 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2022
Азот рідкий (сосуд дюар)
Кількість
100 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума701 262.24 UAH