-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Оголошено тендер
312 000.00
UAH
Номер:
9b63616191b140f58b2d6ceb24009c17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-10-016970-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563228
-
Адреса:
87527, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. КАМЕНСЬКА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
312 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (адміністративні будівлі) (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
10.12.2021 16:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума312 000.00 UAH