• Відкриті торги
  • КЕП

Стегно куряче, Філе куряче

Оголошено тендер

2 082 400.00 UAH
Номер: 0fe7a34a4b1647539e54842431b17d27
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-10-009732-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 082 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стегно куряче, Філе куряче
Примітки: на 2022 РІК; Зміни до РП від10.12.2021; для ЗЗСО м. Рубіжне. Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Стегно куряче 15112130-6, Філе куряче 15112130-6
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 10.12.2021 13:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 082 400.00 UAH