• Відкриті торги
  • КЕП

Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинки, Сухофрукти

Оголошено тендер

694 325.00 UAH
Номер: a76d23e07f8c4be9beb4d977eef5eb67
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-10-009595-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 694 325.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капуста квашена, Томатна паста, Горошок зелений (заморожений), Ягоди (заморожені), Родзинки, Сухофрукти
Примітки: на 2022 РІК; Зміни до РП від 10.12.2021; для ЗЗСО м. Рубіжне. Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Капуста квашена 15331461-6, Томатна паста 15330000-0, Горошок зелений (заморожений) -15331132-1 , Ягоди заморожені 15330000-0, Родзинки 15332419-4, Сухофрукти - 15332410-1
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 10.12.2021 13:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума694 325.00 UAH