-
Відкриті торги
-
КЕП
Цукор
Оголошено тендер
31 110.00
UAH
Номер:
1c5321b4866e49709f4f37468ae5a23f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-10-009494-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
31 110.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цукор
Примітки:
на 2022 РІК; Зміни до РП від 10.12.2021; для ЗЗСО м. Рубіжне
Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Цукор - 15831000-2
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.12.2021 13:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума31 110.00 UAH