-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації харчування для закладу освіти. ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з харчування для закладів загальної середньої освіти м. Дніпра ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування).
Оголошено тендер
1 127 280.00
UAH
Номер:
ec0006ecb4f843febe3f916d7ce096f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-09-009792-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №33 "МАРІЇНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ГІМНАЗІЯ - ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I СТУПЕНЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24430716
-
Адреса:
49070, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №33 "МАРІЇНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ГІМНАЗІЯ - ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I СТУПЕНЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24430716
-
Адреса:
49070, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 127 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування для закладу освіти. ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з харчування для закладів загальної середньої освіти м. Дніпра ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування).
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
09.12.2021 13:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування для закладу освіти. ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з харчування для закладів загальної середньої освіти м. Дніпра ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Кількість
25120 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 127 280.00 UAH