-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
875 000.00
UAH
Номер:
7619f69c8f1a45f496dd134f8843fb12
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-09-002635-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр крові" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991501
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Кибальчича, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр крові" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991501
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Кибальчича, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
875 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Закупівля проводиться по очікуваній вартості предмета закупівлі.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.12.2021 11:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума875 000.00 UAH