• Відкриті торги
  • КЕП

Отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Оголошено тендер

1 162 000.00 UAH
Номер: 5153e7be27fa48b6b343cf8b11170f04
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-09-002179-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Очікувана вартість: 1 162 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Примітки: 93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування: 09.12.2021 09:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 162 000.00 UAH