-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Активна електрична енергія
Оголошено тендер
6 050 000.00
UAH
Номер:
d01c1844c3dc4198a53d4ab228f0f0fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-07-004232-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271932
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, Новодністровськ, ПРОМБАЗА
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271932
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, Новодністровськ, ПРОМБАЗА
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 050 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Активна електрична енергія
Примітки:
60236, Чернівецька область, м. Новодністровськ, Промбаза. Категорія Замовника -юридична особи/суб’єкт господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначена у пункті 4 частини першої статті 2
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
07.12.2021 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 050 000.00 UAH