-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено тендер
1 950 000.00
UAH
Номер:
89e6fb93a10e4ebb965233a6fbf5870b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-03-002132-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42259888
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42259888
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
03.12.2021 12:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 950 000.00 UAH