• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015 – 09310000-5 ).

Оголошено тендер

280 800.00 UAH
Номер: 4e95cef72f3942ad9a5a6d73cc7473be
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-03-001051-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПРИАЗОВСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПРИАЗОВСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ"
Очікувана вартість: 280 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015 – 09310000-5 ).
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.12.2021 09:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума280 800.00 UAH