• Відкриті торги
  • КЕП

Вугілля кам'яне

Оголошено тендер

3 337 500.00 UAH
Номер: 442fd026b7114816b6fdb50c890c8fdc
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-01-000879-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 3 337 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам'яне
Примітки: ТМЦ-Паливо
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування: 01.12.2021 10:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 337 500.00 UAH