-
Відкриті торги
-
КЕП
15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба свіжоморожена хек)
Оголошено тендер
215 000.00
UAH
Номер:
913c577a8fad4b8ea37b94a435292c87
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-29-009130-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41087858
-
Адреса:
89313, Україна, Закарпатська область, с. Поляна, вул. Духновича, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41087858
-
Адреса:
89313, Україна, Закарпатська область, с. Поляна, вул. Духновича, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
215 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба свіжоморожена хек)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.11.2021 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума215 000.00 UAH