-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами
Оголошено тендер
244 269.09
UAH
Номер:
ae138a9af3ac4e63b78f8d3f7216a21c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-25-014830-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493698
-
Адреса:
72312, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, просп. Богдана Хмельницького, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493698
-
Адреса:
72312, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, просп. Богдана Хмельницького, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
244 269.09 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами
Примітки:
Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі та його очікуваної вартості. Якісні характеристики визначено відповідно до вимогам Закон України «Про відходи». Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін, визначеного на базі цін 3-х Постачальників у регіоні Замовника.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
25.11.2021 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума244 269.09 UAH