-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії АТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Оголошено тендер
420 000.00
UAH
Номер:
2785e3a921e94d9f8d3d75833f66917f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-25-013965-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020216
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Високий Замок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020216
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Високий Замок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території
філії АТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
Дата опублікування:
25.11.2021 15:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії АТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума370 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума50 000.00 UAH