-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
486 776.40
UAH
Номер:
430f15d6662c43a1999a864ba6d69210
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-25-010100-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок № 47 "Подоляночка" Маріупольської міської ради Донецької області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22041821
-
Адреса:
87503, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Київська, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок № 47 "Подоляночка" Маріупольської міської ради Донецької області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22041821
-
Адреса:
87503, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Київська, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
486 776.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
25.11.2021 13:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
73754 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти відшкодування орендарів
Сума373 652.40 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума113 124.00 UAH