• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія на 2022 рік

Оголошено тендер

884 222.28 UAH
Номер: a75d27d0b83348abb204450a9dab3742
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-24-014783-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ГЛУХОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ГЛУХОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 884 222.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія на 2022 рік
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 24.11.2021 15:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума884 222.28 UAH