-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92(за талонами), дизельне паливо (за талонами)
Оголошено тендер
212 400.00
UAH
Номер:
9d9207af7fca4c40b95f4286e302381d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-23-003284-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Українська інженерно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071228
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. УНІВЕРСИТЕТСЬКА,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Українська інженерно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071228
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. УНІВЕРСИТЕТСЬКА,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
212 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-92(за талонами), дизельне паливо (за талонами)
Примітки:
Закупівля проводиться на очікувану потребу на 2022 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
23.11.2021 10:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума212 400.00 UAH