-
Відкриті торги
-
КЕП
Апарат для анестезії та апарат для анестезії високого класу (ДК 021:2015:33170000-2-Обладнання для анестезії та реанімації) НК 024:2019-47769 Апарат інгаляційної анестезії, пересувний
Оголошено тендер
3 110 000.00
UAH
Номер:
c87360c3927845b19a5cc879bf9a0d65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-19-004433-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апарат для анестезії та апарат для анестезії високого класу (ДК 021:2015:33170000-2-Обладнання для анестезії та реанімації) НК 024:2019-47769 Апарат інгаляційної анестезії, пересувний
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.11.2021 14:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Апарат для анестезії
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Апарат для анестезії високого класу
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 110 000.00 UAH