-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 39290000-1 - Фурнітура різна (Контейнер пластиковий, крісло – мішок, килим для початкових класів Святошинського району міста Києва)
Оголошено тендер
769 500.00
UAH
Номер:
8dabee2d6f024430b30139748e395888
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-18-002164-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
769 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 39290000-1 - Фурнітура різна (Контейнер пластиковий, крісло – мішок, килим для початкових класів Святошинського району міста Києва)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різна
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.11.2021 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума769 500.00 UAH