-
Відкриті торги
-
КЕП
Індивідуальні засоби захисту Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено тендер
193 200.00
UAH
Номер:
fd7ec99bd284499391f8629e0e7a81d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-17-018772-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358617
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, місто ПОЛТАВА, ВУЛИЦЯ ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358617
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, місто ПОЛТАВА, ВУЛИЦЯ ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
193 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Індивідуальні засоби захисту Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.11.2021 21:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума193 200.00 UAH