• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 39160000-1 «Шкільні меблі» (оснащення закладів загальної середньої освіти обладнанням для STEM-лабораторії)

Оголошено тендер

3 000 000.00 UAH
Номер: 257f1511459d4ca182b67e4016d704cb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-17-014395-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації
Замовник: Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 39160000-1 «Шкільні меблі» (оснащення закладів загальної середньої освіти обладнанням для STEM-лабораторії)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 17.11.2021 15:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
оснащення закладів загальної середньої освіти обладнанням для STEM-лабораторії
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 3 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описза рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду
Сума3 000 000.00 UAH