-
Відкриті торги
-
КЕП
Маслостанція СНД-200/32 (з пусковою апаратурою, кабелем та ЗІП-ом)
Оголошено тендер
2 500 000.00
UAH
Номер:
33d65dff1767492eb13a9b71fce3d9d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-17-005805-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Маслостанція СНД-200/32 (з пусковою апаратурою, кабелем та ЗІП-ом)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машин
Дата опублікування:
17.11.2021 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 500 000.00 UAH