• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

1 294 215.00 UAH
Номер: b02f64b3b7d842dfba421849b88c4031
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-17-000581-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
Замовник: Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
Очікувана вартість: 1 294 215.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 17.11.2021 10:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 199110 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 294 215.00 UAH