-
Відкриті торги
-
КЕП
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні: хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), асоційований із вагітністю протеїн-А (РАРР-А), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні: альфафетопротеїн (АФП), хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), естріол (Е3 (вільний)), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; TORCH-комплекс lgM, lgG до: цитомегаловірусу (CMV), токсоплазми (Toxoplasma gondii), віруса краснухи (Rubella), віруса простого герпесу І та ІІ типу (HSV), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Хламідія трахоматіс, ПЛР якісний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Феритин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Трансферин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Прокальцитонін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Глікований гемоглобін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Вітамін D3, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Міжнародне нормалізоване відношення (МНВ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреотропний гормон (ТТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т3 вільний (трийодтиронін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т4 вільний (тироксин), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреоглобулін (ТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсулін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН, кортикотропін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Кортизол (гідрокортизон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Соматотропний гормон (соматотропін, СТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсуліноподібний фактор росту 1 (соматомедин C), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пролактин (PRL) (лактогенний або мамотропний, мамотрофний гормон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Антитіла до тиреопероксидази (АТ-ТПО), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; РМП кількісний метод, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження крові на сифіліс із вени методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження крові із вени на сифіліс методом РПГА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження біоптата шийки матки, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження пухлин шкіри, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження пухлин м’яких тканин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Оголошено тендер
956 473.33
UAH
Номер:
d0227736e12b40058b1532dd717a55cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-16-015033-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Руставелі, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Руставелі, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
956 473.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні: хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), асоційований із вагітністю протеїн-А (РАРР-А), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні: альфафетопротеїн (АФП), хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), естріол (Е3 (вільний)), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; TORCH-комплекс lgM, lgG до: цитомегаловірусу (CMV), токсоплазми (Toxoplasma gondii), віруса краснухи (Rubella), віруса простого герпесу І та ІІ типу (HSV), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Хламідія трахоматіс, ПЛР якісний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Феритин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Трансферин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Прокальцитонін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Глікований гемоглобін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Вітамін D3, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Міжнародне нормалізоване відношення (МНВ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреотропний гормон (ТТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т3 вільний (трийодтиронін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т4 вільний (тироксин), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреоглобулін (ТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсулін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН, кортикотропін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Кортизол (гідрокортизон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Соматотропний гормон (соматотропін, СТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсуліноподібний фактор росту 1 (соматомедин C), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пролактин (PRL) (лактогенний або мамотропний, мамотрофний гормон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Антитіла до тиреопероксидази (АТ-ТПО), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; РМП кількісний метод, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження крові на сифіліс із вени методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження крові із вени на сифіліс методом РПГА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження біоптата шийки матки, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження пухлин шкіри, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження пухлин м’яких тканин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Примітки:
Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень (відкриті торги)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування:
16.11.2021 18:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти Національної служби здоров’я України
Сума956 473.33 UAH