• Спрощена закупівля
  • КЕП

Підгузки

Оголошено тендер

70 092.00 UAH
Номер: 4737664a54f64e9c81d460dbfd8b300d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-15-006298-a
Тип процедури: Спрощена закупівля
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 70 092.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підгузки
Примітки: НК 024:2019 - відповідно до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 15.11.2021 12:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума70 092.00 UAH