-
Відкриті торги
-
КЕП
Легковий автомобіль
Оголошено тендер
1 200 000.00
UAH
Номер:
18536b67649949ceb0ebb810edd667e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-10-011490-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423901
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, вул. Кургузова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423901
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, вул. Кургузова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.11.2021 16:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Легковий автомобіль
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 200 000.00 UAH