• Відкриті торги
  • КЕП

Джерело безперебійного живлення для потреб Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду

Оголошено тендер

180 000.00 UAH
Номер: 18905bec52ed4dbd8839b6773a70e5ac
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-10-001467-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Замовник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Джерело безперебійного живлення для потреб Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Примітки: Програма 0851020. Затверджено рішенням тендерного комітету №77 від 09.11.2021 року.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 10.11.2021 10:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Сума180 000.00 UAH