• Відкриті торги
  • КЕП

Лот 1 Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА Лот 2 Прилад для проведення досліджень методом ІФА (Рідер мікропланшетний абсорбційний)

Оголошено тендер

540 000.00 UAH
Номер: ff69b30a7c1741d0a214adae95925d8e
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-09-003441-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Замовник: Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Очікувана вартість: 540 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лот 1 Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА Лот 2 Прилад для проведення досліджень методом ІФА (Рідер мікропланшетний абсорбційний)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 09.11.2021 17:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лот 1 Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Лот 2 Прилад для проведення досліджень методом ІФА (Рідер мікропланшетний абсорбційний)
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума540 000.00 UAH