-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (НК 024-2019 - 37710 — Система анестезіологічна, загального призначення)
Оголошено тендер
3 500 000.00
UAH
Номер:
01900dfbad954b1db8c4eb83cdea4871
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-09-005349-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
(НК 024-2019 - 37710 — Система анестезіологічна, загального призначення)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.11.2021 12:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 500 000.00 UAH