-
Відкриті торги
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо(Природний газ)
Оголошено тендер
265 440.00
UAH
Номер:
998a5923a22047ef80873e04f0c72211
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-08-008305-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. Свободи, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. Свободи, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
265 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09120000-6 Газове паливо(Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
08.11.2021 15:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума265 440.00 UAH