-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування( монтаж системи пожежної сигналізації в будівлях Одеського фахового коледжу транспортних технологій за адресою: м.Одеса, Олексіївська площа, будинок 17)
Оголошено тендер
1 583 651.00
UAH
Номер:
fe8487d001234b3c914f36d5bbedcffd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-05-012398-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Одеський фаховий коледж транспортних технологій
×
-
Код ЄДРПОУ:
01116420
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, м. Одеса, пл. Олексіївська, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Одеський фаховий коледж транспортних технологій
×
-
Код ЄДРПОУ:
01116420
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, м. Одеса, пл. Олексіївська, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 583 651.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування( монтаж системи пожежної сигналізації в будівлях Одеського фахового коледжу транспортних технологій за адресою: м.Одеса, Олексіївська площа, будинок 17)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.11.2021 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 583 651.00 UAH