• Відкриті торги
  • КЕП

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Оголошено тендер

0.00 UAH
Номер: f184ba2b9c244ef182a86daa344d88c4
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-04-002155-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: 00000000000000000000000
Замовник: 00000000000000000000000
Конкретна назва предмету закупівлі: 0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.11.2021 15:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
0000000
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість
Період постачання до 20.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
Джерело
Опис
Сума0.00 UAH