• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщень пологового відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» за адресою Черкаська обл., м.Сміла, вул. Софіївська, 2 (згідно з ДСТУ Б.Д.1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва)

Оголошено тендер

2 245 432.80 UAH
Номер: 78a7201412d9474da1a6b835e3a344e9
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-04-000802-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМ. СОФІЇ БОБРИНСЬКОЇ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМ. СОФІЇ БОБРИНСЬКОЇ"
Очікувана вартість: 2 245 432.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт приміщень пологового відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» за адресою Черкаська обл., м.Сміла, вул. Софіївська, 2 (згідно з ДСТУ Б.Д.1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва)
Примітки: Джерело фінансування закупівлі – кошти Державного бюджету. Місцезнаходження замовника - 20700, Черкаська область, м. Сміла, вул. Софіївська, 2. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади. Вид закупівлі - відкриті торги.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 04.11.2021 10:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 245 432.80 UAH