• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Послуги з інкасації у відділеннях поштового зв'язку Запорізької дирекції АТ «Укрпошта»

Оголошено тендер

7 489 600.00 UAH
Номер: 23863ec635e148908f1b298d7709935f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-03-017052-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Очікувана вартість: 7 489 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з інкасації у відділеннях поштового зв'язку Запорізької дирекції АТ «Укрпошта»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування: 03.11.2021 19:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 489 600.00 UAH