-
Відкриті торги
-
КЕП
39140000-5 Меблі для дому (Меблі для їдалень закладів загальної середньої освіти)
Оголошено тендер
1 340 000.00
UAH
Номер:
7714212944734229929e2d6b78078e3a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-02-006400-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 340 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39140000-5 Меблі для дому (Меблі для їдалень закладів загальної середньої освіти)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для дому
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.11.2021 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 340 000.00 UAH