-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Оголошено тендер
198 000.00
UAH
Номер:
8d3bd80a94304490b900fe44da83f793
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-29-010246-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44136504
-
Адреса:
23126, Україна, Вінницька область, село Северинівка, вул.Грушевського, будинок 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44136504
-
Адреса:
23126, Україна, Вінницька область, село Северинівка, вул.Грушевського, будинок 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
198 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
29.10.2021 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 000.00 UAH