-
Відкриті торги
-
КЕП
Cвітильники
Оголошено тендер
1 035 717.40
UAH
Номер:
30b3a84f52ae4e4783e7e09ed56e4ef6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-25-001563-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 035 717.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Cвітильники
Примітки:
Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Адреса замовника: просп. Луніна, 99, Донецька обл., м. Маріуполь, 87510
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Дата опублікування:
25.10.2021 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 035 717.40 UAH