• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015-38430000-8 - Детектори та аналізатори (лабораторні піпетки та приладдя до них)

Оголошено тендер

13 500.00 UAH
Номер: eb44472d1db84c55b69b4edf5cac5c31
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-23-000476-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Донецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Замовник: Донецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Очікувана вартість: 13 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015-38430000-8 - Детектори та аналізатори (лабораторні піпетки та приладдя до них)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 23.10.2021 10:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума13 500.00 UAH