-
Відкриті торги
-
КЕП
Вальниці (підшипник) 73 найменувань
Оголошено тендер
1 770 489.32
UAH
Номер:
b4d8d4353d124bc388ef8563c027d9b9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-22-003783-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 770 489.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вальниці (підшипник) 73 найменувань
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
Дата опублікування:
22.10.2021 10:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 770 489.32 UAH