-
Відкриті торги
-
КЕП
Пелети паливні
Оголошено тендер
196 000.00
UAH
Номер:
0170b5afcdac40f2818b347a52e3ff12
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-19-005803-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
196 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пелети паливні
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
19.10.2021 12:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пелети паливні
Кількість
44 тонни
Період постачання
до 01.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума196 000.00 UAH