• Відкриті торги
  • КЕП

«34110000-1 - легкові автомобілі (Автомобіль HYUNDAI TUCSON (або еквівалент))»

Оголошено тендер

998 000.00 UAH
Номер: 05004e3b1c8b4b5b93bae3d2c4bfaaf7
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-18-001551-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
Замовник: Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
Очікувана вартість: 998 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «34110000-1 - легкові автомобілі (Автомобіль HYUNDAI TUCSON (або еквівалент))»
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування: 18.10.2021 14:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти на утримання служби Замовника
Сума998 000.00 UAH