• Відкриті торги
  • КЕП

15110000-2 - М’ясо (15114000-0 Потрухи (Печінка яловича))

Оголошено тендер

730.08 UAH
Номер: 6cd924438a874caea1fb11e545442ae3
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-18-000267-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
Замовник: Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради
Очікувана вартість: 730.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 15110000-2 - М’ясо (15114000-0 Потрухи (Печінка яловича))
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 18.10.2021 09:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Печінка яловича
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 10.4 кілограм
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума730.08 UAH