-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
5738512b797348b8b11ee8a9baac22a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-11-002613-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38682646
-
Адреса:
19003, Україна, Черкаська область, місто Канів, вул.Успенська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38682646
-
Адреса:
19003, Україна, Черкаська область, місто Канів, вул.Успенська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти
Примітки:
бензин марки А-92–2800,0л.; бензин марки А-95–2000,0л.; газ скраплений для автомобілів–1000,0л.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2600 Поточні трансферти
Дата опублікування:
11.10.2021 15:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти нсзу
Сума160 000.00 UAH