-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети з деревини
Оголошено тендер
675 000.00
UAH
Номер:
dc80c86c346b4e17932df76cbb028ed0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-07-000277-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142891
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вул Поштова 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142891
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вул Поштова 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
675 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні брикети з деревини
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: 85300, Донецька обл, м. Покровськ, вул. Поштова, б 14.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
07.10.2021 09:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
паливні брикети з деревини
Кількість
135 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума675 000.00 UAH